U-16 Vármegyei I. o.

2024.10.28, 07:51 Labdarúgás
2024.10.26. Bonyhád-Majos

Majos SE - ASE Paks 3-2

A Bonyhádi mérkőzés után felüdülés volt számunkra olyan csapattal játszani, aki földön és
szervezetten próbál játszani. A mérkőzés több szempontból is érdekesen alakult. A legnagyobb hiba
ismét a helyzet kihasználás volt. Mindkét félidőben legalább 5-6 ziccert hagytunk ki, amit az
ellenfelünk később megbüntetett. Már a félidőben is azt mondtam a csapatnak, hogy ennyi helyzetet
nem lehet büntetlenül kihagyni. Sajnos ellenfelünk kiegyenlített, és ezt követően is eredménytelenül
támadtunk. A legnagyobb kérdés a mérkőzés utolsó percében történt, hiszen egy szögletet követően
ellenfelünk szabálytalanul a kapust támadta és szerezte meg győztes gólját. Természetesen ez
kérdéses volt, azonban, ha nem maradnak ki az említett szituációk, akkor már az első félidőben