Győzelemmel mehetünk a kéthetes szünetre.

Paks: Frank 14/12, Buckingham 15/3, Grubor 17/6, Atkinson 21, Eilingsfeld 25/6
Csere: Karosi 2, Pajor -, Gulyás 2, Csizmadia 2, Géringer -, Kékesi -

Kaposvár: Puska 3/3, Parsons 17, Krnjajski 8, Gabric 18/9, Hughes 14
Csere: Halmai 2, Hendlein 8/6, Bogdán 2, Paár 3/3, Szőke -, Hajduk 2

De’Monte Buckingham indíthatta meg az első offenzívát, aminek a végén Paul Atkinson Jr. szerzett két pontot. A 7-0-ás rohanásunk után a vendégeknél először Krnjajski kétszer, majd Hughes talált be, amivel ki is egyenlítettek Hendleinék. (7-7) Grubor percei következtek, a szerb játékosunk 5 pontot rámolt be rövid időn belül, a Kaposvár Hendlein triplájával tudta tartani magát. A negyed második felében

Frank újabb hárompontosa adta meg a kezdő löketet a második etap elején, majd Gulyás faulttal együtt értékesített egy betörés utáni ziccert. 12-2-es rohanást produkáltunk a folytatásban, a vendégek nem találták a ritmust. Atkinson Jr. percei után Grubor triplázott ismételten, ez volt a második hárompontosa a mérkőzésen, a válasz azonban hamar jött Gabric részéről a túloldalon. Folytattuk a meggyőző, jó játékot a negyed hátralevő részében is, a félidőre 56-37-es állással mehettünk.

De’Monte Buckingham duplája nyitotta a harmadik 10 percet, majd két kaposvári ziccer után Eilingsfeld triplázott, majd Buckingham volt ismét eredményes. Parsons két gyors kosarát követően, Buckingham triplázott Frank Áron tizedik gólpasszát követően, Frank remekül játszott a mai estén. A negyed végére már közel 30 pontos előnyt sikerült összehoznunk. (80-54)

Frank hárompontosával indult a záró felvonás, a magyar játékosunk ezzel már dupla-duplánál járt. A mérkőzés összképe nem változott a folytatásban sem, az utolsó percekre a fiatal magyar játékosaink is lehetőséget kaptak mindkét oldalon, így a mérkőzést a Pajor-Kékesi-Karosi-Géringer-Csizmadia ötös fejezte be.