Európa tetején HÍROLVASÓ

Európa tetején

2023.08.03, 12:37 Kajak-kenu

Portugália adott otthont július végén az ifi és U23-as kajak-kenusok Európa-bajnokságának, ahonnan kenusaink mindhárom éremből hoztak egyet-egyet!

Elolvasom
Hetedik hely Portugáliából HÍROLVASÓ

Hetedik hely Portugáliából

2023.01.30, 10:42 Judo

Cirjenics Miklós az idei első Grand Prix versenyen a portugál Almada városában az igen előkelő hetedik helyen végzett.

Elolvasom
No. 7 HÍROLVASÓ

No. 7

2022.10.17, 15:06 Kajak-kenu

Kiszli Vanda a maratoni kajak-kenu világbajnokságon megvédte címét, és 2019 óta negyedszer is ő lett ennek a számnak a bajnoka, ráadásul kenuban is érdekeltek voltunk.

Elolvasom
Eilingsfeld remekelt a válogatottban HÍROLVASÓ

Eilingsfeld remekelt a válogatottban

2021.11.27, 11:11 Kosárlabda

Portugáliában nyert vb-selejtezőt a nemzeti csapat.

Elolvasom
Napsütötte vízreszállás HÍROLVASÓ

Napsütötte vízreszállás

2019.03.22, 12:17 Kajak-kenu

Válogatott kajak-kenusaink egy része külföldön, melegebb klímájú országban kezdte meg a vízi felkészülést, a szárazföldi alapozás utáni sportág specifikus alapozást. A Dél-Afrikai Köztársaság és Portugália szerepelt az úti célok között ez év tavaszán.

Elolvasom
Fényes portugál HÍROLVASÓ

Fényes portugál

2018.09.10, 12:31 Kajak-kenu

Parádés hétvégén vannak túl a portugáliai maratoni világbajnokságot megjárt kajak-kenusaink, mindhárom ASE-s versenyzőnk éremmel tért vissza Paksra.

Elolvasom
Kivágták a hetet HÍROLVASÓ

Kivágták a hetet

2017.07.04, 11:16 Kajak-kenu

Ez a hétvége sem múlt el hazai kajak-kenus verseny nélkül. Míg Portugáliában a maratoni Európa-bajnokságon volt jelenése két ASE-s hajónak, addig a Velence-tavi Sukorón folyamatos volt a jövés-menés, a vidékbajnokság mindhárom napján volt paksi érdekeltség, Összesen hét arany- és két ezüstérem került az ASE-s nyakakba.

Elolvasom
Aranyos bronz és 1,43 HÍROLVASÓ

Aranyos bronz és 1,43

2017.09.25, 10:49 Kajak-kenu

Két ASE-s hajó is rajthoz állt a Portugáliában rendezett maraton Európa-bajnokságon, és mindenki éremmel tért haza Ponte de Limából. Kiszli Vanda egyesben, Hodován Dávid és Kollár Kristóf párosban állhatott dobogóra.

Elolvasom
Portugál meló HÍROLVASÓ

Portugál meló

2015.07.27, 17:31 Kajak-kenu

Az ifjúsági és U23-as magyar válogatott 10 arany-, 3 ezüst- és 5 bronzéremmel fejezte be a világbajnokságot a portugáliai Montemor-O-Velhoban, ezzel természetesen a nemzetek pontversenyében is az első helyet szerezték meg. Koleszár Zoltán kenu párosban és kenu négyesben is a döntőben állt rajthoz.

2009.07.17, 00:00 Judo

Népes mezőnyt, 20 ország 300-nál is több junior korú dzsúdósát várják a hétvégi Atom-kupa nemzetközi A-kategóriás junior tornára.  Az osztrákok, a németek, a románok és várhatóan az ukránok is, de tekintélyes létszámú, 18 fős küldöttséggel jelen lesznek a grúzok, ahogyan Portugáliából is többen jelentkeztek a két napos viadalra. Az Atom-kupát követő nemzetközi táborozáson is sokan részt vesznek, a juniorok mellett több felnőtt válogatott is jelen lesz. Pakson készül majd az augusztusi rotterdami világbajnokságra hangoló magyar férfi és női válogatott is, ahogyan a szlovák és a cseh felnőtt nemzeti csapat, illetve a román U23-as válogatott is.Kanczler István szervező, edző{mp3}090717_kanczler_atom_1{/mp3}Mede Zsombor biztosan nem indulhat az Atom-kupán, térdműtét vár a fiatal dzudokára.-tette hozzá az edző. Hét hazai indulója azonban így is lesz a nemzetközi versenynek.Kanczler István{mp3}090717_kanczler_indulok_2{/mp3} Forrás: Fortuna Rádió

2014.07.16, 10:10 Kosárlabda

Csapatunkat Tóth Ádám és Eilingsfeld János képviseli, a héten kétszer csapunk össze Szlovákiával

Elolvasom
Három ASE játékos a válogatott bő keretében HÍROLVASÓ

Három ASE játékos a válogatott bő keretében

2014.03.18, 18:50 Kosárlabda

Tóth Ádám, Szabó Zsolt és Kerpel-Fronius Balázs ismét meghívást kapott a nemzeti csapat bő keretébe.

2010.08.25, 18:59 Kosárlabda

Az Atomerőmű SE, egy éves szerződést kötött a 30 éves center Sales Brooksal.

Elolvasom
Kevin Martin Pakson! HÍROLVASÓ

Kevin Martin Pakson!

2009.11.24, 07:40 Kosárlabda

Holnap bemutatkozik Kevin Martin az ASE új próbajátékosa, a Novy Jicin elleni CEBL Kupában. Előző idényben még Portugáliában a Porto csapatában pattogtatott, idén Dél-Koreában a Daegu Orions egyesületét erősítette.