Itt a világ közepe! HÍROLVASÓ

Itt a világ közepe!

2023.07.26, 07:02 Kajak-kenu

Vidék Bajnokságnak adott helyet Fadd-Dombori július elején, és a háromnapos viadalon, ami az országos bajnokságra is kvalifikált, születtek szép ASE-s eredmények, és a pálya is megmutatta mindkét oldalát.

Elolvasom
Elfújta a szél HÍROLVASÓ

Elfújta a szél

2022.07.18, 14:36 Kajak-kenu

Vidék Bajnokságnak adott helyet Fadd-Dombori július közepén, és a háromnapos viadalon, ami az országos bajnokságra kvalifikált, születtek szép ASE-s eredmények, ám a legkisebbek nem tudták megmutatni, hogy mit tudnak, ugyanis a viharos szél miatt törölni kellett az utolsó nap délutánjainak futamait.

Elolvasom
Kettős siker HÍROLVASÓ

Kettős siker

2021.07.06, 00:15 Kajak-kenu

Fadd-Dombori nem először mutatkozott be idén, de a legnagyobb közönség most hétvégén volt a pályán és mellette is: Vidék Bajnokság házigazdája volt a holtág. 56 egyesület több, mint 1300 versenyzője közül az Atomerőmű SE Kajak-kenu Szakosztálya az éremtáblázat 4. helyén végzett.

Elolvasom
Vidéki víkend HÍROLVASÓ

Vidéki víkend

2020.08.10, 14:37 Kajak-kenu

1457 versenyző, egy 55 egyesület, 324 futam, 3 nap: a Fadd-Domboriban rendezett kajak-kenus Vidék Bajnokságon volt nyüzsgés, csalódottan maximum egy-egy eredmény miatt távozhattak az egyesületek- az ASE nem ezek közé tartozik.

Elolvasom
Vb-ről a vb-re HÍROLVASÓ

Vb-ről a vb-re

2019.07.17, 08:09 Kajak-kenu

1300 versenyző, egy híján ötven egyesület, 266 futam, 3 nap: a kajak-kenus Vidék Bajnokságon komoly ASE-s eredményeknek tapsolhattunk, ami egy fontos állomás volt a nyár következő versenyei előtt.

Elolvasom
Dupla dinamit HÍROLVASÓ

Dupla dinamit

2018.07.11, 13:04 Kajak-kenu

Hétvégén ismét két helyen kellett helyt állni az ASE-s sportolóknak, illetve az egyiken az egyesületnek is. Kiszli Vanda a metkovici maratoni Európa-bajnokságon szerepelt, míg az utánpótláskorúak Fadd-Domboriban, a Vidék Bajnokságon tették vízre a hajójukat.

Elolvasom
Kivágták a hetet HÍROLVASÓ

Kivágták a hetet

2017.07.04, 11:16 Kajak-kenu

Ez a hétvége sem múlt el hazai kajak-kenus verseny nélkül. Míg Portugáliában a maratoni Európa-bajnokságon volt jelenése két ASE-s hajónak, addig a Velence-tavi Sukorón folyamatos volt a jövés-menés, a vidékbajnokság mindhárom napján volt paksi érdekeltség, Összesen hét arany- és két ezüstérem került az ASE-s nyakakba.