Hosszún elöl HÍROLVASÓ

Hosszún elöl

2023.07.28, 14:35 Kajak-kenu

Horvátországban, a Száva folyón rendezték a maratonista kajak-kenusok Európa- bajnokságát, ahol a válogatott legeredményesebb versenyzője Kiszli Vanda, az ASE sportolója lett.

Elolvasom
Áprilisi dupla HÍROLVASÓ

Áprilisi dupla

2023.05.04, 22:42 Kajak-kenu

Április utolsó két napjának mindegyikén versenyzett ASE-s kajak-kenusunk, szombaton az Újpesti-öbölben, vasárnap Kaposváron melegítettek a szezonra a sportolók.

Elolvasom
Júliusi csúcsraérés HÍROLVASÓ

Júliusi csúcsraérés

2022.08.02, 22:27 Kajak-kenu

Kiszli Vanda már eddig is magasan volt, ám a Világjátékokon, a nem olimpiai sportágak legrangosabb eseményén aratott diadalaival tényleg a csúcsra tört, ráadásul 2 héttel később, július utolsó napjaiban az Európa-bajnoki címeket is megszerezte a kajakosok maratoni szakágában.

Elolvasom
Hosszú távra... HÍROLVASÓ

Hosszú távra...

2022.05.24, 14:19 Kajak-kenu

Vonta felpakolva, másik vonta is felpakolva, lapátok, mentőmellények, a kenusoknak térdeplők bepakolva, irány Győrbe, a maratoni országos bajnokság szinte örökös házigazdájához. Versenyzőink 2 arany és 3 ezüstérem mellett nagyon értékes, sokat érő helyezéseket is szereztek, megágyazva ezzel az idei évnek!

Elolvasom
Család és siker, avagy családi siker HÍROLVASÓ

Család és siker, avagy családi siker

2022.01.24, 23:15 Kajak-kenu

Kiszli Vanda 2021-es éve több szempontból is rendkívüli volt: összeházasodott vőlegényével, majd 2 vb-aranyat nyert maratoni kajakban. Ez utóbbi eredménye az is, hogy első ASE-sként felkerült a neve a Magyar Kajak-Kenu Szövetség márványtáblájára, mint Örökös Bajnok- ez azoknak adatik meg, akik olimpiát nyertek vagy legalább 5 világbajnoki címet szereztek: Vandának az eddigi utolsó volt a hatodik…

Elolvasom
Világbajnoki arany*2 HÍROLVASÓ

Világbajnoki arany*2

2021.10.05, 14:05 Kajak-kenu

A romániai Pitestiben rendezték 2021 utolsó nemzetközi kajak-kenus versenyét, a maratoni világbajnokságot: Kiszli Vanda révén két egyéni aranyérem került Paksra, ezzel az ASE Örökös Bajnoka már hat felnőtt aranyéremnél tart!

Elolvasom
Challenge completed HÍROLVASÓ

Challenge completed

2021.05.03, 20:01 Kajak-kenu

Április utolsó hétvégéjén rendezték a kajak-kenusok első Marathon Challenge-ét a kaposvári Deseda-tavon, ami beindított a versenyszezont és Kiszli Vandának meghozta első idei aranyát.

Elolvasom
Minden süti HÍROLVASÓ

Minden süti

2021.02.19, 12:08 Kajak-kenu

Kiszli Vanda felkészülése zavartalanul zajlik, a fővárosban élő világbajnok kajakosunk az élet habos oldalának egy új szeletét is halmozza.

Elolvasom
Az ég kék, az edzés kemény HÍROLVASÓ

Az ég kék, az edzés kemény

2020.12.10, 22:34 Kajak-kenu

Zajlik az élet a vírus második hullámában is kajak-kenusainknál, a tavaszi stophoz képest nyitva maradtak a profi sportolók előtt az edzőtermek, uszodák, így óvintézkedések mellett ugyan, de benne vagyunk a téli alapozásban. Kiszli Vanda és Pupp Noémi mellett Vajda Bence mutat pillanatképet a felkészülésükből.

Elolvasom
Napsütötte vízreszállás HÍROLVASÓ

Napsütötte vízreszállás

2019.03.22, 12:17 Kajak-kenu

Válogatott kajak-kenusaink egy része külföldön, melegebb klímájú országban kezdte meg a vízi felkészülést, a szárazföldi alapozás utáni sportág specifikus alapozást. A Dél-Afrikai Köztársaság és Portugália szerepelt az úti célok között ez év tavaszán.

Elolvasom
Parton is révben HÍROLVASÓ

Parton is révben

2019.01.17, 15:29 Kajak-kenu

Kiszli Vanda maratoni világbajnok kajakosunk 2017 óta Budapesten él, a téli munkát is a fővárosban végzi, a tavalyi esztendőben két mérföldkövet is letett, egyet a versenypályán, egyet pedig civilben.

Elolvasom
Dupla dinamit HÍROLVASÓ

Dupla dinamit

2018.07.11, 13:04 Kajak-kenu

Hétvégén ismét két helyen kellett helyt állni az ASE-s sportolóknak, illetve az egyiken az egyesületnek is. Kiszli Vanda a metkovici maratoni Európa-bajnokságon szerepelt, míg az utánpótláskorúak Fadd-Domboriban, a Vidék Bajnokságon tették vízre a hajójukat.

Elolvasom
Egy verseny, három nap HÍROLVASÓ

Egy verseny, három nap

2016.02.25, 10:01 Kajak-kenu

Kiszli Vanda majd’ két hónapos dél-afrikai kalandjának végéhez ért, február 19-21. között teljesítette a Dusi maratont. A hazai Jenna Warddal a negyedik helyen érkeztek célba a 25 női páros közül, ami az idei évre is megadta az alaphangot.