Zalakerámia-ZTE KK – Atomerőmű SE 75–83

2009.03.01, 16:55 Kosárlabda
Zalakerámia-ZTE KK - Atomerőmű SE 75-83(24-15, 27-23, 11-26, 13-19)Az Atomerőmű nyolc ponttal nyert Zalaegerszegen a férfi kosárlabda UNIQA NB I szombati mérkőzésén. Ezzel a sikerrel sorozatban ötödik győzelmét aratta az Atomerőmű SE.Zalaegerszeg, 2000 néző. V: Pálla, Tóth K., Kiss L. ZTE: HINNANT 23/3, Wilson 6, Kámán 4, JONES 17/6, S. Helbich 11. Csere: Gáspár 5/3, Tóth Á. 6, Trepák 3/3, Baki.Edző: Völgyi Péter.ASE: Mészáros Z. 2, WILLIAMS 14/6, Gosa 11/3, I. JOHNSON 19, Csaplár-Nagy E. 7/3. Csere: KISS ZS. 15/12, ENGLISH 12, Medve 3.Edző: Dzunics Braniszlav. Az eredmény alakulása: 5. perc: 9–9, 15. p.: 37–30, 25. p.: 55–52, 35. p.: 70–69. Kipontozódott: Kámán a 40., illetve Gosa a 35. percben. Mestermérleg:Völgyi Péter: – A harmadik negyedben indiszponáltan játszottunk, ezt jól használta ki a Paks. Sajnos másodszor szalasztottunk el nyerési esélyt.  Dzunics Braniszlav: – A második félidőben jól védekeztünk, s ekkor megtaláltuk a játék ritmusát is. Megérdemelten nyertünk. Webszemle:Paksi ötös sorozat: irány a dobogó! - sporthirado.hu - A szünet után rendezte sorait az ASE - TEOL.hu - Zalakerámia-ZTE KK - Atomerõmû SE 75-83 - statisztika - ferfikosar.hu -