Vénasszonyok Domborija

2021.10.08, 09:34 Kajak-kenu
Október első szombatján egy régiós versennyel búcsúztattuk az idei évre a Fadd-Dombori kajak-kenu pályát, ahol a 8 évesektől a 18 évesekig mindenkinek volt tere megmutatni tudását.

Esőmentes, kellemes idő fogadta a 14 egyesületből érkező versenyzőket, akiknek korosztálytól függően 200-500-1000-2000 méter volt a teljesítendő táv. A szélnek nem igazán örültünk, de nem korbácsolta evezhetetlenné a vizet, inkább csak kicsit több odafigyelést, koncentrációt igényelt a fiatalok részéről - akik nagyon ügyesen megoldották ezt a napot!

Sok versenyzővel érkeztünk, rendezőként mindenki előtt, és a hajóból a nagy többség úgy szállt ki, hogy megtett mindent- volt, ahol ez győzelmet ért, volt ahol utolsó helyet, de becsülettel megcsinálták a feladatot.

A legkisebbeknek, a 8-9 éveseknek nem verseny, hanem ügyességi (vízi és szárazföldi) feladatsor volt, és aki indult, az tökéletesen abszolválta a nagyjából 500 méter, fordulóval spékelt evezést, ki- és beszállást, illetve gumigurigatást.

Tartalmas nappal zártuk az idei szezont, 2021-re már csak a vízi, majd szárazföldi munka, és pár kirándulás maradt.

Kammerer Zoltán Regionális Akadémiai Verseny

Fadd-Dombori, 2021. október 02.

 

K-1                 női kölyök U14                      1000 m                       A Döntő

2. Prókai Boglárka

C-1                  férfi kölyök U14                   1000 m                       A Döntő

1. Pálfalvi Viktor

4. Frast Medárd

5. Nagy Tibor Soma

6. Mácsik Attila

C-1                  férfi serdülő U15-U16          1000 m                       A Döntő

1. Szinger Milán

4. Németh Bálint

K-1                 női serdülő U15                     1000 m                       A Döntő

4. Adorján Angéla

7. Mácsik Krisztina Anna

K-2                 női kölyök U13-U14             1000 m                       A Döntő

2. Frast Lilla, Csapó-Kun Réka

C-1                  férfi serdülő U15-U16            500 m                       A Döntő

1. Szinger Milán

2. Németh Bálint

K-1                 női serdülő U15                       500 m                       A Döntő

3. Adorján Angéla

7. Mácsik Krisztina Anna

K-1                 női kölyök U14                        500 m                       A Döntő

1. Prókai Boglárka

2. Csapó-Kun Réka

7. Frast Lilla

C-1                  férfi kölyök U14                      500 m                       A Döntő

1. Pálfalvi Viktor

4. Nagy Tibor Soma

5. Frast Medárd

7. Mácsik Attila

MK-1             női gyermek U12                  2000 m                       Döntő I.

12. Prókai Panni

14. Kerekes Boglárka

15. Mácsik Gréta

MK-1             női gyermek U11                  2000 m                       Döntő I.

7. Vig Ajna

8. Hum Eszter

MK-1              női gyermek U10                  2000 m                       Döntő I.

1. Schäffer Liza

4. Ulbert Lujza

9. Vajna Fanni

10. Wahl Viktória

MC-1              férfi gyermek U12                2000 m                       Döntő I.

4. Kóti Szabolcs

11. Jávor Bence

MC-1              férfi gyermek U10-U11        2000 m                       Döntő I.

1. Babarik levente György

2. Kirschner Dávid

C-1                  férfi kölyök U13-U14           2000 m                       Döntő I.

3. Pálfi Tibor

4. Fillér Fábió

8. Jávos Levente Lajos

K-1                 női kölyök U14                      2000 m                       Döntő I.

3. Prókai Boglárka

5. Csapó-Kun Réka

11. Frast Lilla

C-1                  férfi kölyök U14                    2000 m                       Döntő I.

1. Pálfalvi Viktor

4. Frast Medárd

7. Mácsik Attila

8. Nagy Tibor Soma

K-1                 női kölyök U13                      2000 m                       Döntő I.

6. Németh Noémi

MK-1             női kölyök U13                      2000 m                       Döntő I.

6. Nős Dalma

TC-4               vegyes gyermek U10-U12    2000 m                       Döntő I.

1. Lozsi Levente, Szántai Ármin, Balogh Bence, Czakói Bese Csaba

2. Szlovacsek Medárd, Böcz Álmos Bulcsú, Czakói Keve, Kasparek Kristóf

PC-2               vegyes kölyök U13                2000 m                       Döntő I.

2. Bana Zétény, Rikli Barnabás

4. Pruzsina Márk, Nyitrai Richárd

5. Wahl Róbert, Fábián Ábel

PC-2               vegyes gyermek U10-U12    2000 m                       Döntő I.

1. Kovács Roland, Rózsa Bence

2. Galó Árpád, Jaksa Zsombor

TC-4 és MK1 ügyességi előkészítő U8-9

1.Orbán László, Schäffer Miksa, Csötönyi Bálint, Nyitrai Gergő

1.Pálfi László Gábor, Rikli Balázs, Lőrincz Bence, Prókai Máté

1.Babarik Hanna

1.Kirschner Dorka

1.Bana Lilla

1.Kóti Blanka

1.Viktor Gréta