2014.03.24, 09:50 Kosárlabda
Dzunic-parádé a Vak Baglyok ellen!

Street Boys – Alibi KC 53-60

Szoros csatával kezdődött a Városi Bajnokság harmadik fordulója.
Az Alibi kezdte jobban a mérkőzést, és az első negyed hajrájára már 9 ponttal is vezetett, ám a Street Boysnak sikerült közelebb férkőznie, sőt a második negyed elején fel is zárkózott 2 pontra. Egészen az utolsó negyedig ez többször is megismétlődött, hiába húzott el 8-9 ponttal az Alibi, a Boys minduntalan ki tudott egyenlíteni.
A záró etapra még szorosabbá vált a küzdelem. Bár ekkor is a „zöldek” irányítottak, ezúttal már nem tudtak elhúzni ellenfelüktől, sőt az utolsó perc Street Boys vezetéssel kezdődött. Az utolsó 60 másodperc viszont már csak az Alibi KC-ról szólt, akik ellenfelük hibáit kihasználva végül megnyerték az összecsapást.

Ultra Violák – Puszta 5 City 26-61

Az Ultra Violák ezúttal sem tudták megszorítani a Cityt, akik magabiztos győzelmet arattak.

Face Kings – Vak Baglyok 106-47

A fantasztikus napot kifogó Dzunic Branislav (51/30 pont) vezérletével, a Face Kings 60 ponttal verte meg a Vak Baglyokat.

A mérkőzések statisztikáját megtaláljátok a kosarlabda.ase.hu/varosi-bajnoksag/program menüpont alatt!