U18: Hazai pályán jobbnak bizonyult a Baja

2014.10.20, 09:58 Kosárlabda
Nem sikerült megszorongatni ellenfelünket

A Dél Regionális U18 bajnokságban az első mérkőzést Bajával játszottuk. Atletikus játékosok alkották a bajai csapatot, de mi úgy jobb szerkezettel álltunk fel, hogy a legmagasabb játékosunk, Kalmár Viktor sérülés miatt kiesett a rotációból. így a palánk alatt sokkal dominánsabbnak kellett volna lennünk véleményem szerint végig a mérkőzés során.

Beragadtunk a rajtnál és 18:0 állt az eredményjelzőn 5 perc játék után. Aztán sikerült közelebb kerülni és bár a félidő 20 pont volt, a 3. negyedben még tíz pont alá tudtunk jönni. Ekkor a Baja zóna védekezésre váltott és nem igazán találtunk be, illetve a bontások sem voltak kellően agresszívak és a jó védekezést követően az ellenfél rendre gyors indítás kosarakkal bebiztosította a győzelmet.

Bajai Bácska  - Atomerőmű SE  95:51

ASE: Szalai 2, Krasznai -, Molnár 4, Dávid 17, Bacs 2, Major 7, Lenger 4, Dénes -, Zántó -, Gulyás 11, Plézer 4