U16: Hazai győzelem a Dombóvár ellen

2018.11.10, 20:38 Kosárlabda UP
Első hazai meccsét játszotta az ASE U16-os csapata.

Első hazai meccsét játszotta az ASE U16-os csapata a Dombóvár ellen. Az első negyed pár perce jól indult a számunkra, 6-0-ás rohanással kezdtünk, azonban a Dombóvárnak hamar sikerült összeszednie magát. Sajnos sok volt az eladott labdánk és a kihagyott ziccerünk is, de igazából egyik csapat sem tudott a másikon igazán felül kerekedni. A félidőre 39-40-es hátránnyal mentünk be az öltözőbe. Az öltözőből kijőve kicsit magabiztosabban és pontosabban játszottunk, ami az első félidőben hiányzott a csapatjátékunkból azokat sikerült pótolni. Sikerült is így párszor ellépni 8-10 ponttal az ellenfél elöl, de sikerült visszakapaszkodniuk. Rendes játékidőben a mérkőzés vége 76-76 lett. A hosszabbításban a Dombóvár játékosai elfáradtak így 95-82-es győzelmet arattunk.

ASE – Dombóvári SC: 95-82
(19-22, 20-18,17-15, 20-21, 19-6)

ASE: Farkas, Ritter 3, Berka 4, Sánta 4, Kozma 12, Strasszer Zs. 30/12, Pintér 22, Németh 4, Arnold 13, Strasszer Á. 3, Bach