Tovább menetel a Puszta 5 City

2014.02.06, 06:05 Kosárlabda

Vak Baglyok – Judoplasztika
40-64

Már az első negyedben látszott, hogy a Judo a párharc esélyese, de a Baglyok egészen a félidőig tartani tudták magukat. A fordulás után azonban minden kérdés eldőlt, ekkor ugyanis újabb 20 ponttal növelte előnyét a Judoplasztika és megnyerte a mérkőzést.

Street Boys – Old Boys
31-47

A Street Boys kezdte jobban a mérkőzést, viszonylag szoros első 10 perc után a félidőre sikerült 12 pontos előnyt kiharcolniuk. A térfélcsere azonban hamar változást hozott. Keményített védekezésén az Old Boys, valamint támadásban is hatékonyabbak lettek, így a 3. negyed derekára utolérték ellenfelüket, és a vezetést is átvették. A záró negyed sem hozott újabb fordulatot, így az Old Boys végül nyertesen hagyta el a pályát.

Puszta 5 City – Face Kings
63-48

Az első pontokat a Face Kings szerezte, de 7-2 után a City is rákapcsolt és hamar felzárkózott. Innentől hatalmas csata kezdődött, egyik csapat sem tudott ellépni ellenfelétől, de úgy tűnt végig a Kings irányít, hiszen mindig a Puszta 5-nek kellett az egyenlítésért támadnia. Az adok-kapok egészen a 3. negyed végéig tartott (48-48). Ekkor a City rákapcsolt és a záró negyedet 8-0-val kezdte, majd már nem is engedte ki a kezéből a vezetést, így győzelmével továbbra is vezeti a tabellát.

A mérkőzések statisztikáját megtaláljátok a kosarlabda.ase.hu/varosi-bajnoksag/program menüpont alatt!