Macskák ellen a Felsőház 3. fordulójában

2017.07.09, 13:28 Kosárlabda UP
Gyermek Kupa Felső ház 3. forduló, Székesfehérvár2017. Március 18. Paksi Harcosok – DKKA Vadmacskák 71:43 (17:9, 19:7, B: 2:5, 27:11, 23:11)Paks: Bárányos Flóra (-), Buglyó Barna (12), Géringer Gergő (8), Haag Dóra (10), Kajári Dániel (2), Kékesi Kolos (20), Nagy Dániel (3), Nagy Roland (2), Pavlik Botond (6), Pintér Anna (-), Sándor Olivér (-), Takács Áron (8)Gyengébb kezdés után, a végére belejöttünk a játékba.  Sikerült többször is add és fuss játékból kosarat szereznünk. PVSK Pumák - Paksi Harcosok 60:58 (20:10, 13:15, B: 5:5, 12:13, 10:15)Paks: Bárányos Flóra (7), Buglyó Barna (6), Géringer Gergő (8), Haag Dóra (3), Kajári Dániel (5), Kékesi Kolos (10), Nagy Roland (12), Pavlik Benjamin (-), Pavlik Botond (4), Pintér Anna (1), Sándor Olivér (2), Takács Áron (-)A kihagyott ziccerek, és az utolsó percek izgalmának meccse. Talán az egész bajnokságban összesen nem hagytunk ki annyi tiszta ziccert mint amennyit ezen a mérkőzésen. Ezt még arra sem lehet fogni, hogy elfáradtunk , mert hogy mi játszottunk két mérkőzést egymás után. Sajnos a lépéshibák és a rossz átadások révén szintén sok ajándék labdával „kedveskedtünk” ellenfelünknek aki viszont nem volt hozzánk ilyen jó szívű. Ami viszont dicsérhető volt az a küzdeni tudás, a második félidőben.Következő fordulóban újra a DKKA Vadmacskák és a B csoport 3 helyezettje lesznek az ellenfelek.