Atomerőmű SE és a Falco már a legjobb négy között

2009.05.10, 13:22 Kosárlabda
Atomerőmű befejezte a csatát a SzolnokkalSzolnoki Olaj KK  –  Atomerőmű SE55 – 66(16–20, 9–12, 5–12, 25–22)Az Atomerőmű SE idegenben szerezte meg a négy közé kerüléshez szükséges harmadik győzelmet az UNIQA férfikosárlabda NB I negyeddöntőjében. Legjobb dobók: Nick Williams 17/6 pont4 lepattanó4 gólpasszCharles Gosa 12 pont10 lepattanó6 gólpasszMichealt English11 pont7 lepattanó3 gólpasszIan Johnson 9/3 pont4 lepattanóMészáros Zalán 8 pont5 lepattanó2 gólpassz Az egyik csapat harmadik győzelméig tartó párharc végeredménye: 3:1 az Atomerőmű javára. Negyeddöntő eredményei:Csapat  GyAtomerõmű SE 3Szolnoki Olaj 1- - - Zalakerámia ZTE KK 3Planet Leasing Dombóvár    2- - -  Albacomp 1Falco KC Szombathely 3- - -  PVSK - Panthers 3Soproni sÖrdögök 0Webszemle:Nagy meccsen nagy győzelem - falcokc.nyugat.hu - Paks, Szombathely: jöhet az elődöntő - sporthirado.hu -  A Paks és a Falco már a legjobb négy között - ferfikosar.hu - Négy között a Falco és az ASE kosárcsapata - [origo] - Statisztika - Szolnoki Olaj - Atomerõmû SE 55-66 - ferfikosar.hu - A ZTE hosszú idő után ismét elődöntőt játszhat - kosarinfo.com -