Könnyű győzelmek és nagy csaták

2014.03.11, 19:16 Kosárlabda
      Judoplasztika – Street Boys 64-29Már az első negyedben komoly előnyt harcolt ki a Judo, és mivel a folytatásban sem lazítottak, gyakorlatilag az első 20 percben eldöntötték a mérkőzést. A második félidő már csak formalitás volt, hiszen a tartalékos Street Boys nem tudott felnőni ellenfeléhez, így a Judoplasztika magabiztos győzelmet aratott. Alibi KC – Face Kings 36-45A Face Kings kezdte jobban a mérkőzést, míg ők rendre sikeres támadásokat vezettek, addig az Alibi csak szenvedett, még a megítélt büntetőket sem tudták értékesíteni. A második negyedben aztán kezdtek magukra találni a „hazaiak”, akiknek sikerült is megnyerniük ezt a negyedet, bár a bónuszpontokat továbbra sem sikerült értékesíteni.A fordulás után újra a Face lett a kezdeményezőbb, és mivel az Alibitől csak 2 pontra telt a 3. játékrészben, megnyugtató előnnyel várhatták a záró etapot.A záró 10 perc már nem hozott változást, az Alibi továbbra is rosszul büntetőzött, és hiába próbált meg mindent, a Face Kings magabiztosan őrizte előnyét, és nyerte meg a rangadót. Old Boys – Ultra Violák 0-20Az Old Boys csapata nem tudott megfelelő számban kiállni. Street Boys – Alibi KC 33-45Az Alibi KC már az első negyedben elhúzott ellenfelétől, miután a Street Boys szinte kosarat sem tudott szerezni. Ugyan a folytatásban már sikeresebbek lettek a narancs mezesek támadásai, de az Alibi így is tudta növelni előnyét, és magabiztosan nyerte meg az összecsapást. Ultra Violák – Puszta 5 City 29-58A jóval esélyesebb listavezető, könnyed játékkal is nagyarányú győzelmet aratott. Judoplasztika – Old Boys 53-59A mérkőzés kemény küzdelemmel kezdődött, melyből a Judo jött ki jobban, sikerült 4 pontos előnyt kiharcolni. Azonban ez az előny nem tartott sokáig, mert a második játékrészben előbb egalizált az Old Boys, majd a negyed derekára már 10 pont fölé is tudta növelni vezetését. A félidő hajrája újra a Judo pillanatait hozta, ekkor sikerült kicsit közelebb férkőzniük.A fordulás után tovább tartott a Judosok lendülete, kemény munkával sikerült 1 pontra megközelíteniük ellenfelüket. Ekkor azonban az Old Boys is kapcsolt, és visszavette a kezdeményezést. Az utolsó 10 percben is folytatódott a kemény csata, a „hazaiak” próbáltak kapaszkodni, de az „öregfiúk” rutinosan tartották pár pontos vezetésüket, és végül megnyerték a mérkőzést. Face Kings – Vak Baglyok 77-67Váratlanul nagy csatára kényszerült a Face Kings, a Vak Baglyok igencsak megnehezítette a második helyen álló csapat dolgát. Már a kezdés is a Baglyoknak sikerült jobban, de hamar egalizált a Kings. Azonban ekkor még nem sikerült komoly előnyt kiharcolniuk, mivel a sereghajtó mindent megtett a sikerért, és a félidőig folyamatosan tapadt ellenfelére.A térfélcsere után azonban minden megváltozott. Magasabb fordulatszámra kapcsolt a Face Kings, és elég volt 4 támadás, hogy 10 pontosra nőjön a különbség. Bár a „vendégek” lendülete sem hagyott alább, de így sem tudtak lefaragni a hátrányból. Ugyan a záró játékrészt a Vak Baglyoknak sikerült megnyerniük, ez már nem változtatott a végeredményen.A Face Kings ezzel a győzelmével továbbra is tapad az élen álló City csapatára.A mérkőzések statisztikáját megtaláljátok IDE KATTINTVA!