Két vereség a Bács-Kiskun Megyei Kadet Bajnokságban

2012.02.13, 20:32 Kosárlabda

Kecskeméten játszott a kadet csapat a felkészülés jegyében,  az országos február 18-19-i selejtezőre két mérkőzést.

Sajnos nem tudtunk most sem teljes csapattal játszani ugyanúgy, mint a Bp.Honvéd ellen az előző szerdán, de nagyon kellett már a játék. Sikerült felmérni jelenleg, hogy állunk egyéni és csapatjátékban és az erőfejlesztést követően fizikálisan.  Sajnos most is látszott ki az, aki végig tudta dolgozni folyamatosan az elmúlt 5 hetet, és ki az, aki nem. A csapatjáték is zömmel akkor ment úgy-, ahogy, amikor a kezdő ötös játszott és az első csere.  A mérkőzéseken sajnos nem játszott egyik meghatározó játékosunk Antóni Csanád, betegség miatt. Amennyire lehetett próbáltuk felhasználni a két meccset a felkészülésre és eredménytől függetlenül játéklehetőséget biztosítani mindenkinek. Sajnos többen elmaradtak saját teljesítményüktől, ill. az elvárhatótól. Ha ebben nem lesz, sürgősen előrelépés nehéz percek elé nézünk az első selejtező tornán.

Atomerőmű SE – Kecskeméti SI
64:94
(17:20, 21:33, 15:16, 11:25)

ASE: Papp 20/6, Sterczer 12/3, Szappanos 10, Meixner 8/3, Fazekas 4
Cs.: Gombos 6, Villányi 2, Szemes 1, Bacs 1, Oláh -, Miholics -,

Agresszivitásban és sebességben fölénk nőtt ellenfelünk és a második negyed 2:16 –ja és a negyedik negyed első 4 percének (igaz a második ötös) 0:18-a eldöntötte a mérkőzés eredményét.

Atomerőmű SE – SZTE-Szedeák
63:78

(16:16, 15:19, 13:25, 13:20)

ASE: Papp 16, Miholics 13, Fazekas 4, Szappanos 2, Meixner
Cs.:  Sterczer 16/6, Gombos 6, Szemes 5, Villányi 2, Bacs, Oláh

Az első félidő kiegyenlített volt a jó szerkezetű agilis és főleg 97-es születésű Szeged ellen. (Igaz ellenfelünk duplázott egy nagyiramú küzdelmes mérkőzést követően.) A második negyed végén megsérült Papp Márk és nem erőltettem további játékát és Steczer Péter sem játszott végig kézsérülése miatt. Néhány játékosunk már adott életjeleket ( Gombos, Miholics ) a pályán, ami az első mérkőzéshez képest némi pozitívuma volt a látottaknak.

Edző: Nagy Gábor