Kaposvári KK: Curry 15/9, Krnjajski 7/3,Baki 9/6, Rivers 18/6 ,Révész 10
Cserék: Bogdán 9, Puska -, Miliszavljevics 11/6

Atomerőmű SE: Capers 10/6, Shepard 17/6, Valerio-Bodon 6/3, Eilingsfeld 16, Jackson 9/3
Cserék: Lóránt 12, Kovács Á. 3, Gulyás -, Kiss -, Paige 2

Eilinsgfeld János kosarával indult a találkozó, majd Shepard büntetőből volt eredményes. A Kaposvárnál Révész és Baki kezdték meg a pontgyártást, a negyed felénél 7 ponttal húztak el Baki Gergelyék. Az időkérés után ismét Baki volt eredményes, a második hárompontosát is bedobta, ráadásul a kontra támadásunk nem volt eredményes, Bogdán viszont tovább növelte a fehér mezesek előnyét. (19-7) Lóri betörése eredményes volt, de továbbra is az OSE elleni mérkőzéshez hasonlóan sok hibával játszottunk. A hazaiak jól összpontosítottak, az utolsó percben már 17 pont volt a különbség. A hosszú kosárcsendünket Kovács Ákos törte meg egy büntetővel, az utolsó másodpercekben a Kaposvár egy gyorsindítást még végig tudott vinni, Milislavljevic pedig egy kétpontost értékesített a hazaiak javára. (30-12)

A második negyedet az előzőhöz hasonlóan a hazaiak kezdték jobban, a triplamutatójuk 5/5-ös volt, összehasonlításképpen a mi oldalunkon 5 próbálkozásból egy sem talált be. 6 perc után Shepard volt először eredményes a vonal mögül, majd Kevin Capers a sarokból faulttal együtt dobta be a triplát. A büntető is jó volt, 8 pontra zárkóztunk fel.  Határozottan jobb volt a védekezésünk ebben az etapban. A Kaposvár továbbra is extrán dobott, az első félidőben 70%-os pontosággal. Shepard hárompontosa sikeres volt, az utolsó másodpercekben Nikola Lazics csapata támadhatott, de már nem tudtak pontot szerezni. (45-38)

Shepard kétpontosával indítottunk, majd Eilingsfeld János kétszer is betalált. A mérkőzés elején összeszedett 18 pontos hátrányunkat 4-re csökkentettük. Jobban összpontosítottunk, aminek meg lett a gyümölcse is, Kovács Ákos gyorsindításából Winston Shepard szerzett két pontot. (50-48) A negyed második felében ismét ritmust vesztettünk, a Kaposvár pedig gyors passzokkal többször is meglepett minket. A két csapat között a különbség ismét 8 pont volt, ekkor kért időt Dzunic mester. (57-49) Az időkérés után Kevin Capers volt eredményes a vonalon túlról. Az utolsó negyedre 4 pontos hátránnyal fordulhattunk.

Gyors kosárral indítottak a hazaiak, Rivers volt eredményes, aki már 17 pontnál járt. Megállíthatatlan volt az utolsó negyedben is a Kaposvár, végül magabiztosan nyerték meg a mérkőzést.