HP Kupa, I. Felnőtt, II. Ifjúsági Válogató

2009.06.22, 10:51 Kajak-kenu
HP Kupa, I. Felnőtt, II. Ifjúsági VálogatóSzeged2009. 06. 19-21., péntek-vasárnapAz első felnőtt és a második ifjúsági válogató versenyen a legjobb eredményt a felnőttek közt versenyző paksi olimpikon Boros Gergő érte el Sík Mártonnal, kajak kettesben 200 méteren szereztek ezüstérmet.Kenu egyesben Rohn Richárd az ifjúságiak 500 méteres távján lett ötödik. Somorácz Tamás 1000 méteren hetedik, a rövidebb - 500 m - távon szintén a hetedik helyen ért célba a kajak egyes versenyek küzdelmeiben.  K-2 ffi, felnőtt  200 m 2. Boros Gergely - Sík Márton (Szeged)C-1 ffi, ifjúsági  500 m 5. Rohn RichárdK-1 ffi, ifjúsági  1000 m 7. Somorácz TamásK-1 ffi, ifjúsági  500 m 7. Somorácz TamásEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker AndrásBedecs Ferencvezetőedző

Szeged
2009. 06. 19-21., péntek-vasárnap

Az első felnőtt és a második ifjúsági válogató versenyen a legjobb eredményt a felnőttek közt versenyző paksi olimpikon Boros Gergő érte el Sík Mártonnal, kajak kettesben 200 méteren szereztek ezüstérmet.

Kenu egyesben Rohn Richárd az ifjúságiak 500 méteres távján lett ötödik. Somorácz Tamás 1000 méteren hetedik, a rövidebb - 500 m - távon szintén a hetedik helyen ért célba a kajak egyes versenyek küzdelmeiben.

K-2 ffi, felnőtt  200 m 2. Boros Gergely - Sík Márton (Szeged)