FALCO-SZOVA KC Szombathely – Atomerőmű SE 86-103

2009.03.19, 08:20 Kosárlabda
FALCO-SZOVA KC Szombathely – Atomerőmű SE 86-103(25-23, 21-19, 21-29, 19-32)Arena Savaria, 2300 nézőVezette: Pálla Z., Török R., Farkas G.FALCO: Kálmán 16/12, Hudson 19/9, Lakatos 7/3, Horváth Z. 24/6, Vrsaljko 15. Csere: Pankár 3/3, Borszéki 2, Vida -.Paks: Mészáros 2, Williams 31/15, Johnson 13/3, Gosa 25/12, Csaplár-Nagy 7/6. Csere: English 14/3, Kiss Zs. 11/9. Az eredmény alakulása: 3. p.: 9–7. 7. p.: 21–16. 13. p.: 30–29. 17. p.: 43–33. 22. p.: 46–48. 27. p.: 57–61. 32. p.: 69–77. 35. p.: 71–84Statisztika [ Nyomtatható verzió ] -   Mestermérleg:Szrecsko Szekulovics: Az első félidőben jól játszottunk, nagyot küzdöttünk. A második játékrészre azonban elfáradtunk. Fájó ez a vereség, de nagyon megéreztük két alapemberünk hiányát. Ettől függetlenül gratulálok csapatomnak, egytől egyig mindenki próbálta a maximumot kihozni magából.Branislav Dzunics: Oda-vissza legyőztük a FALCO-t, ennek hatalmas értéke van. Fontos volt, hogy az első félidőben ott tudtunk maradni a szombathelyiek nyakán. A második félidőben a saját fegyverével, a gyorsindításokkal vertük meg a FALCO-t.Webszemle:Elvesztette hazai veretlenségét a FALCO - falcokc.nyugat.hu - Sorsdöntő lehet a Paks elleni meccs - falcokc.nyugat.hu -  Tabella, fordulóról fordulóra - nemzetisport.hu -  A Falco 17 pontos vereséget szenvedett az Atomerőműtől - nemzetisport.hu - Statisztika, 21. forduló - ferfikosar.hu -