Csoportgyőztes az U16 is

2014.04.15, 12:25 Kosárlabda
Két fontos hiányzó nélkül is magabiztosan nyertünk

Szerdán igen csak megszenvedtünk a csoport elsőségért az Alba Fehérvár/B ellen. Két meghatározó játékosunk Lenger Levente és Gulyás Milán az U18-as országos döntőn szerepelnek így nem tudták segíteni a csapatot ez által nagyobb felelősség jutott a csapat minden tagjára. Nagyon rosszul kezdtük az első félidőt és az egész pályás letámadásunkat sorra átjátszották. Nehezen tudtuk tartani 1:1-ben a labdafelhozókat így a védekezés egyensúlya hamar megbomlott. A félidőt nyerte is az Alba 6 ponttal. A második félidő nagy része már azt a képet mutatta amit mi szerettünk volna. Dominálni tudtunk a palánkok alatt és sokkal jobb ritmusban támadtunk így a harmadik negyedet 30:9 -re hoztuk. Ez elegendő volt a mérkőzés végéig így a csoport első helyével várjuk a folytatást a bajnokságban.

Alba/B : ASE  59-74