Atomerőmű SE–Falco-Szova KC-Szombathely 87–71

2009.05.20, 19:10 Kosárlabda
Férfi NB I, elődöntő, 3. mérkőzés:Atomerőmű SE–Falco-Szova KC-Szombathely 87–71 (17–17, 24–28, 28–11, 18–15) Paks, 1200 néző. Vezette: Bodnár, Benczur, Győrffy Atomerőmű SE: Williams 21/12, Kiss Zs. 5/3, English 17/6, Gosa 11/6, I. Johnson 21/9. Csere: Medve, Gulyás 5, Panta 2, Csaplár-Nagy 5/3. Falco-Szova KC-Szombathely: Kálmán 17/15, Hudson 6, Csirics 8/6, Vrsaljko 6, Horváth Z. 17/3. Csere: Pankár 8/6, Perincic 3/3, Vida M. 1, Feigl 2, Borszéki 3/3 Mestermérleg:Dzunics Braniszlav: A második félidei jó védekezésünknek köszönhetően megérdemelten nyertünk. Sokat dolgoztunk, a döntőbe jutás ennek a munkának a gyümölcse.  Szrecsko Szekulovics: Gratulálok a Paksnak! Hiába vezettünk tizennégy ponttal is, rengeteget hibáztunk, majd a házigazdák elkapták a ritmust, és rászolgáltak a győzelemre.  Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc végeredménye: 3–0 az Atomerőmű SE javára. Pécsi VSK-Pannonpower–Zalakerámia ZTE-KK 86–66 (14–18, 25–13, 33–20, 14–15) Az egyik fél harmadik sikeréig tartó párharc állása: 2–1 a Pécsi VSK javára.A negyedik mérkőzést pénteken játsszák Zalaegerszegen. Képriport: Molnár Gyula{morfeo 38}