Falco: Váradi 15/6, Somogyi 9/3, Clark -, Golomán 11/3, Keller 11/3
Cserék: Verasztó -, Perl 24/3, Benke 16/6, Kovács B. 4, Barac 8, Sövegjártó -

ASE: Brown 19/12, Frank 2, Brozja 17/3, Eilingsfeld 15/3, Buljevics 18/3
Cserék: Kovács Á. 4, Kis -, Orgona 3/3

Lovro Buljevic labdaszerzését követően Mislav Brzoja szerezte az első pontokat, erre Golomán válaszolt. Frank Áron tempója után ismét szombathelyi kosár jött, majd egy eladott labdát követően Váradi Benedek volt eredményes. Váradi rögtön az elején rákapcsolt, 5 és fél perc alatt 10 pontot dobott a magyar válogatott játékos. Brzoja, Bujevic és Brown termelték a negyed második felében a pontokat a csapatunknak, de 8-10 ponton belülre nem tudtunk jönni. (33-21)

Orgona Gergő hárompontosával indult a második felvonás, majd Ken Brown tempója volt jó. Jól kezdtük a második negyedet, ám amikor lehetőségünk lett volna ritmust váltani mindig becsúszott egy-egy hiba, amit a hazaiak természetesen nem hagytak szó nélkül. Ken Brown percei következtek, az amerikai légiós két sikeres tripla után a negyed végéhez közeledve 17 pontnál járt. Végül a félidőre 51-42-esállással mehettünk.

Eilingsfeld és Kovács dobása is leperdült a harmadik etap elején, Benke azonban nem hibázott a másik oldalon. Dekoncentráltan kezdtünk, hibát-hibára halmoztunk, a Falco 7-0-ás rohammal látóhatáron kívülre került, ekkor kért időt Teo Hojc mester. (61-44) Tovább folytatta a jó játékot a hazai együttes, mi csak időnként tudtunk hozzászólni a mérkőzéshez. Végül ezt a negyedet fölényesen a sárga-feketék nyerték, az utolsó felvonásra 74-55-ös állással fordulhattunk.

A negyedik negyedben sem változott a játék képe, a Falco átgondoltan vezényelte a támadásait, keményen védekezett, csapatunk hiába mozgósított meg mindent a hátrány ledolgozása érdekében ez nem sikerült.