2006/2007 - 21. forduló

2007.03.07, 12:32 Kosárlabda
érfi NB I: 2007. március 07., 21. forduló Atomerőmű SE - Kaposvári KK 89-73 A-csoport, alapszakasz Atomerőmű SE - Kaposvári KK 89-73 (29-16, 25-15, 13-15, 22-27) Paks, 800 néző. V: Valovics, dr. Kapitány, Márton. ASE: Mészáros Z. (-), WALTERS (18), GRIZZARD (9), Balazic (6), Czigler (5). Csere: HORVÁTH Z. (27/3), Stewart (5/3), Kiss Zs. (8/6), Zuzak (6), Panta (4), Lőrincz (1). Edző: Zsoldos András. Kaposvár: Uhegwu (12/9), FULLOWE (14/6), Szőke (6), Hendlein (12/3), OROSZ (9). Csere: Dávid (2), Csirke (4/3), Filipovics (4), Kiss K. (4/3), Vojvoda (6/6). Edző: Dzunics Branislav. Az eredmény alakulása: 5. perc: 14-4, 15. p.: 46-22, 25. p.: 60-39, 35. p.: 78-58. Kipontozódott: Grizzard a 40. percben. Mestermérleg: Zsoldos András: - Jó első félidőt produkáltunk, jól védekeztünk és támadtunk. A fordulás után már pihentettem néhány játékosomat, így mindenki lehetőséghez jutott. Dzunics Branislav: - Korán eldőlt a meccs, nem úgy védekeztünk, ahogy ezen a szinten kellene. Ma ekkora különbség volt a csapatok között. Statisztika:        Webszemle: Meg kell dolgozni a sikerért - Tolnai Népújság online - .... Kijött a tudáskülönbség - Tolnai Népújság online - .... Félidőre elintézte kosárgyőzelmét az Atom - [ origo ] online - ... Kecskeméten alaposan meglepték a hazaiak a listavezető Szolnokot - Nemzetisport Kecskeméten alaposan meglepték a hazaiak a listavezető Szolnokot - Férfikosar .. Képriport: Fotó: PaksNET