2006/2007 - 19. forduló

2007.02.24, 12:30 Kosárlabda
Férfi NB I: 2006. február 24., 19. forduló Atomerőmű SE - Soproni sÖrdögök 81-59 A-csoport, alapszakasz Atomerőmű SE - Soproni sÖrdögök 81-59 (14-20, 20-11, 25-14, 22-14) Paks, 800 néző. V: dr. Vígh, Cziffra, Kiss L. Atomerőmű SE: WALTERS (21), Kiss Zs. (9/3), Grizzard (2), BALAZIC (14/3), CZIGLER (8). Csere: Zuzak (13/3), STEWART (2), Panta (5), Horváth Z. (7), Lőrincz (-). Edző: Zsoldos András. Sopron: STRNAD (15/3), Carberry (14/6), Henrik (-), Mandic (10/3), KRSZTANOVICS (20). Csere: Boldizsár (-), Vesztergom (-), Csaplár-Nagy (-). Edző: Sterbenz László. Az eredmény alakulása: 5. perc: 9-12, 15. p.: 24-26, 25. p.: 48-38, 35. p.: 66-49. A második játékrészben dominált inkább a címvédő, ekkor látványos, közönségszórakoztató játékkal előrukkolva végül sima győzelmet aratott. Zsoldos András: - A második félidőben feljavult a védekezésünk és ezzel a támadójátékunk is. Ennek köszönhetjük a győzelmünket. Sterbenz László: - A Paks jól védekezett, így csapatom támadójátéka megbénult. Statisztika:        Webszemle: Atomerőmű SE - Soproni sÖrdögök 81-59 - Férfikosár online - ... Simán nyertek a paksiak a Sopron ellen - [ origo ] videó[1.19 perc] A második játékrészben tartott gálát az Atomerőmű - Tolnai Népújság online - .... Képriport - www.PaksNET.hu