Júniusi kavalkád HÍROLVASÓ

Júniusi kavalkád

2021.06.24, 10:20 Kajak-kenu

A vakációval elindult a legkisebb kajak-kenusok nyári tábora, amelynek első hétvégéjén Eszkimó-Indián Játékokon vettek részt, míg az idősebb versenyzőink válogatóversenyen vívták ki a nemzetközi szereplés lehetőségét.

Elolvasom
Hármas Front HÍROLVASÓ

Hármas Front

2017.07.09, 18:27 Kajak-kenu

Sűrű hétvégét tudhat maga mögött az ASE Kajak-Kenu Szakosztálya, hiszen három fronton is helyt kellett állni. Az ifik és U23-asok Szolnokon, a második válogatón versenyeztek, a legkisebbek Dunaújvárosban, az Eszkimó-Indián Játékokon ügyeskedtek, míg a sárkányhajósoknak a szegedi Európa-bajnokságon volt jelenésük.

Elolvasom
Eszkimók Domboriban HÍROLVASÓ

Eszkimók Domboriban

2016.06.27, 10:53 Kajak-kenu

A legfiatalabb versenyzők négy tusájának Fadd-Dombori állomásán 250 gyerek mérte össze tudását és érezte jól magát az idilli zöld környezetben.

Elolvasom
Paksi eszkimók HÍROLVASÓ

Paksi eszkimók

2015.06.25, 16:10 Kajak-kenu

Szép eredményekkel tértek haza az Eszkimó Indián Játékok nagykanizsai állomásáról a paksi sportolók: a kenusok nyertek, míg Tóth Milán kajakos negyedikként zárt.  

Elolvasom
Eszkimó-Indián Játékok HÍROLVASÓ

Eszkimó-Indián Játékok

2014.06.19, 18:15 Kajak-kenu

A Velencei-tavon, Sukorón csaptak össze a fiatalok evezésben, illetve egyéb ügyességi-állóképességi feladatokban.

Elolvasom
T-Mobile II. Vízi Szabadidősport Fesztivál ... HÍROLVASÓ

T-Mobile II. Vízi Szabadidősport Fesztivál ...

2009.07.06, 12:33 Kajak-kenu

T-Mobile II. Vízi Szabadidősport Fesztivál, Mesterek,Szabadidős és  Egyetemi, Sárkányhajó Magyar Bajnokság, Eszkimó-Indán JátékokSukoró2009. 07. 04-05. szombat-vasárnapK-1 női masters 2000 m 45-49 év 7. Túri TamásnéC-4 ffi masters 2000 m 30-34 év 1. Feil Imre-Schönweitz János-Kirschner Zoltán-Lőrincz ZoltánC-2 ffi masters 2000 m 30-34 év 2. Meczker András-Reitmayer Balázs (Graboplast Győr); 3. Lichosyt Róbert-Prancz ZoltánC-2 ffi masters 200 m 24-29 év 2. Feil Imre-Kirschner ZoltánK-1 női masters 200 m 45-49 év 6. Túri TamásnéC-2 ffi masters 200 m 30-34 év 4. Meczker András-Reitmayer Balázs (Graboplast Győr) 5. Lichosyt Róbert-Prancz Zoltán; 6. Schönweitz János-Lőrincz ZoltánC-4 ffi masters 200 m 30-34 év 1. Schönweitz János-Lichosyt Róbert-Lőrincz Zoltán-Prancz Zoltán; 2. Meczker András-Reitmayer Balázs (Graboplast Győr) -Feil Imre-Kirschner ZoltánC-1 ffi masters 200 m 24-29 év 3. Kirschner ZoltánC-1 ffi masters 200 m 30-34 év 2. Feil Imre; 5. Lőrincz ZoltánC-1 ffi masters 200 m 30-34 év 2. Meczker AndrásC-1 ffi masters 200 m 35-39 év 5. Schönweitz JánosC-1 ffi masters 200 m 35-39 év 1. Prancz Zoltán0-II. kcs. MC-1 2000 m  1. Koleszár Zoltán0-II. kcs. PC-2 2000 m  2. Brackó Zsombor-Róka Bence0-II. kcs. csapat   3. Koleszár Zoltán-Brackó Zsombor-Róka Bence-Füredi MátyásKölyök III. PC-2 2000 m  2. Huszák Donát-Fritz MarcellEdzők: Bedecs Ferenc, Meczker András, Gutai Dániel, Feil ImreBedecs Ferencvezetőedző    

Elolvasom
Versenynaptár 2005. HÍROLVASÓ

Versenynaptár 2005.

2005.01.01, 13:12 Kajak-kenu

Versenynaptár 2005. Hazai és külföldi rendezésu versenyek idopont verseny megnevezése helyszín rendezo nevezés zárlat FEBRUÁR   február 5. Fizikai Felméro BajnokságGyorGYVSE-MKKSZ GYVSE jan. 31. ÁPRILIS   április 23-24. Hungarodeo, Vadvízi Verseny Miskolc VTE-Gazdi Raft   helyszínen április 30. Hídépíto Kupa - Öböl kör bajnokság, I.Sárkányhajó Vál. U-öböl Épitok - KSI SE KSI SE ápr. 22. 16.00 MÁJUS május 7-8. Felnott és Ifjúsági Tájékoztató, Ifjúsági Olimpiai Vál.;   II-III. Sárkányhajó Válogató Szolnok MKKSZ MKKSZ ápr. 29. 16.00 május 7. Évadnyitó verseny - Vasutas Kupa Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ ápr. 20. 16.00 május 13-15. Országos Maraton Bajnokság Gyor GYVSE-MKKSZ MKKSZ máj. 6. 16.00 május 21. Népszerusíto verseny  Lágymos Lágymos     május 21. Dunaferr Kupa Dunaújváros Dunaferr Dunaferr máj. 13. 16.00 május 21-22. Pécsi tó kupa Orfü PKKC PKKC máj. 13. 16.00 május 28-29. Alois Dallmayr International Marathon RaceTolna Tolnatext MKKSZ   május 28-29. Budapest-Régió Diákolimpia U-öböl BKKSZ BKKSZ máj. 20. 16.00 május 28-29.Duna-Régió DiákolimpiaSukoró MKKSZ MKKSZ máj. 20. 16.00 május 28. Lillafüred Kupa Hámori tó BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ máj. 11. május 28. Tiszafüred Kupa Tiszafüred Tiszafüred Tiszafüred máj. 20 JÚNIUS június 3-5. I. Felnott és Ifi Válogató, Tisza-Régió Diákolimpia Szeged MKKSZ MKKSZ máj. 27. 16.00 június 11. Eszkimó-Indián Játékok   MKKSZ MKKSZ máj. 3. 16.00 június 17-19. Országos Diákolimpia, Szabó F. emlékv. -I. EORV vál. Sukoró MKKSZ MKKSZ jún. 10. 16.00 június 24-26. II. Felnott és Ifi Válogató, Felnott OB , Régiós Vál. Viad Szeged MKKSZ MKKSZ jún. 17. 16.00 június 25. Simon Fiala emlékverseny  Békésszent. BSZHSE Fabó I. jún. 17. 16.00 június 25. Nyékládháza Kupa (csak 2000 méter) Nyékládháza BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ jún. 8 június 25-26. Maraton VK Dinant       JÚLIUS július 2-3. U23 Válogató, Masters, Szabadidos és Egyetemi OB Szolnok MKKSZ MKKSZ jún. 24. 16.00 július 2. Takarékszövetkezet Kupa Tata THAC THAC jún. 24. 16.00 július 4-8. Fiatalok Olimpiai Fesztiválja Lignano       július 9-10. Budapest Bajnokság - Balatoni Kamill emlékverseny U-öböl BKKSZ MKKSZ júl. 1. 16.00 július 9-10. Vidék Bajnokság. Sukoró MKKSZ MKKSZ júl. 1. 16.00 július 9-10. Ifi maraton EB válogató Tolna MKKSZ MKKSZ júl. 1. 16.00 július 14-17. IFI, U23 EURÓPA-BAJNOKSÁG Plovdiv       július 16-17. Sárkányhajó Játékok Duisburg       július 16-17. Korös Kupa Szarvas Szarvas Szarvas júl. 8. 16.00 július 16. Csorba-tavi Lazítás Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ helyszínen július 23-24. MARATON EURÓPA-BAJNOKSÁG Tyn       július 23-24. Viharsarok Kupa Gyomaendrod Korös Kajak Korös Kajak júl. 15. július 28-31. FELNOTT EURÓPA-BAJNOKSÁG Poznan       július 29-31. Gyermek, Kölyök, Serdülo OB  Sukoró MKKSZ MKKSZ júl. 22. 16.00 AUGUSZTUS aug. 5-7.  IFJÚSÁGI VILÁGBAJNOKSÁG Szeged MKKSZ - ICF     aug. 6.  MAKKE-Folyambajnokságot UKSC telep MAKKE MAKKE helyszínen aug. 11-12.  Junior és Ifjúsági OB    Szolnok MKKSZ MKKSZ aug. 5. 16.00 aug. 13-14.  I .Európai Kajak-Kenu Európai Masters Viadal 2005 Szeged MKKSZ   kiírás szerint aug. 24-28. FELNOTT VILÁGBAJNOKSÁG Zágráb       aug. 26. Népszerusíto verseny Tiszafüred Tiszafüred   helyszínen aug. 27. Tokaj város Nagydíja, Borsod Megye Bajnoksága Tokaj BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ aug. 13. 16.00 aug. 28. BÉM-Kupa Népszerusíto verseny Tapolca DKSC   helyszínen SZEPTEMBER szept. 3. Országos Túrabajnokság Dunakiliti MKKSZ-MTSz MKKSZ aug. 26. 16.00 szept. 3. Népszerusíto verseny Csepel BKKSZ BKKSZ aug. 26. 16.00 szept. 3-4. id. Csaba András Emlékverseny Orfü PKKC PKKC aug. 26. 16.00 szept. 3-4. Felnott és Ifjúsági Maraton VB. Válogató Gyor MKKSZ MKKSZ szept.2. 16.00 szept. 10. Miskolc Város Bajnoksága Miskolc BAZ. KKSZ BAZ.KKSZ aug. 24. 16.00 szept. 10-11. Dunai István Emlékverseny - Keretfeltölto - II.EORV vál. Sukoró VVSI SZK-SE MKKSZ szept. 9. 16.00 szept. 17-18. EORV Racice       szept. 17. Zsaró - Kopasz Túra, Népszerusíto Verseny Tokaj     helyszínen szept. 24. Évadzáró Maraton verseny Tolna TMKKSZ Tolnatext szept.16. OKTÓBER október 1. Ritter Károly emlékverseny Dunaújváros Dunaferr Dunaferr szept. 23. október 1. Héra Tutajos-Kupa Népszerusíto Verseny Neszmély Révalmás Révalmás szept. 23. október 8. Évadzáró Maraton verseny Budapest BKKSZ MKKSZ szept. 30. október 15-16. MARATON VILÁGBAJNOKSÁG Perth      

Elolvasom
Eszkimó-Indián Játékok HÍROLVASÓ

Eszkimó-Indián Játékok

2016.06.24, 06:27 Kajak-kenu

Futam versenyszám Dobás Húzodzkodás Futás+evezés 1 K-1 fiú kölyök U13 (2003) 11:00 11:20 9:00 2 MK-1 fiú kölyök U13 (2003) 11:00 11:20 9:15 3 K-1 lány kölyök U13 (2003) 11:15 11:35 9:30 4 MK-1 lány kölyök U13 (2003) 11:15 11:35 9:45 5 C-1 kölyök U13 (2003) 11:15 11:35 10:00 6 MK-1 fiú gyermek U12 (2004) "A" 11:30 11:50 10:15 7 MK-1 fiú gyermek U12 (2004) "B" 11:30 11:50 10:30 8 TC-4 gyermek U9-U12 (2003-2007) 11:45 12:05 10:45 9 MK-1 lány gyermek U12 (2004) 11:45 12:05 11:00 10 MK-1 fiú gyermek U11 (2005) "A" 12:00 12:20 11:15 11 MK-1 fiú gyermek U11 (2005) "B" 12:00 12:20 11:30 12 MK-1 lány gyermek U11 (2005) 12:15 12:35 11:45 13 MK-1 fiú gyermek U9 (2007) 12:15 12:35 12:00 14 MK-1 fiú gyermek U10 (2006) 12:30 12:50 12:15 15 MK-1 lány gyermek U10 (2006) 12:30 12:50 12:30 16 MK-1 lány gyermek U9 (2007) 12:30 12:50 12:45

Elolvasom
Hármas front HÍROLVASÓ

Hármas front

2017.09.25, 10:47 Kajak-kenu

Sűrű hétvégét tudhat maga mögött az ASE Kajak-Kenu Szakosztálya, hiszen három fronton is helyt kellett állni. Az ifik és U23-asok Szolnokon, a második válogatón versenyeztek, a legkisebbek Dunaújvárosban, az Eszkimó-Indián Játékokon ügyeskedtek, míg a sárkányhajósoknak a szegedi Európa-bajnokságon volt jelenésük.

Elolvasom
Eszkimó Indián tábor ESEMÉNY

Eszkimó Indián tábor

2018.06.10, 09:00 Kajak-kenu

Bővebben